Sada matrací PREMIUM

Sada ortopedických bezpružinových matrací kombinované tvrdosti zajistí rovnoměrné rozložení zátěže na páteř a dopřeje vám klidný a zdravý spánek. Vhodné do postýlek Royal Sleep 7v1 a 9v1.

5 490 Kč 4 537,19 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 12075
Sada matrací PREMIUM
Sada matrací PREMIUM. Sada ortopedických bezpružinových matrací kombinované tvrdosti zajistí rovnoměrné rozložení zátěže na páteř a dopřeje vám klidný a zdravý spánek. Vhodné do postýlek Royal Sleep 7v1 a 9v1.
ZDARMAZDARMA
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Rychle doručení
Rychle doručení
skladové produkty vám rychle doručíme

Detailní popis produktu

 

Sada ortopedických bezpružinových matrací kombinované tvrdosti zajistí rovnoměrné rozložení zátěže na páteř a dopřeje vám klidný a zdravý spánek. Vhodné do postýlek Royal Sleep 7v1 a 9v1. Kulaté pro korbičku od 0 do 4-6 měsíců a oválné pro oválnou postýlku od 6 měsíců do 2-3 let.

Sada matrací PREMIUM
Sada matrací PREMIUM

Kokos je ekologický materiál, který má baktericidní vlastnosti. Vysoká poréznost tohoto plniva zaručuje dobré odvětrávání matrace. Taková dětská matrace zajistí rovnoměrné rozložení zátěže na páteř a poskytne klidný spánek.

Latex je přírodní materiál získávaný z mízy kaučukovníku (hevea). Je považován za jeden z nejlepších materiálů pro výrobu pohodlných ortopedických matrací. Latexové matrace poskytují vynikající, a hlavně - anatomicky přirozenou podporu během spánku.

Optimální tloušťka matrace je 7 cm (3 cm kokosové vlákno a 4 cm latex). Má dvě strany tuhosti, lze kombinovat podle váhy a věku miminka. Snímatelné potahy pro rychlé praní a sušení.

Sada matrací PREMIUM

ROZMĚRY:

 

  • Rozměry kulaté matrace: 72*72*7 cm
  • Rozměry oválné matrace: 122*72*7 cm
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rostoucí postýlky
Záruka: 2 roky