1 hodnocení

Sada matrací PREMIUM PLUS

Sada ortopedických bezpružinových matrací kombinované tuhosti zajistí rovnoměrné zatížení páteře a dopřeje miminku klidný a zdravý spánek. Vhodné pro postýlky Royal Sleep 7v1 a 9v1.

Skladem (>5 ks)
Kód: 75078
Značka: Royal Sleep
5 790 Kč / ks
OEKO-TEX Standard 100
OEKO-TEX Standard 100
Naše látky a výrobky splňují zdravotní nezávadnost
Prémiová kvalita
Prémiová kvalita
Naši zákazníci oceňují prémiovou kvalitu a jedinečné zpracování
Sada matrací PREMIUM PLUS

Matrace pro děti s dvěma stranami tuhosti

Matrace pro děti mají dvě strany tuhosti, což umožňuje kombinovat podle váhy a věku dítěte. Díky tomu lze snadno přizpůsobit matraci potřebám rostoucího dítěte.

Jsou vybaveny snímatelnými potahy, které umožňují rychlé praní a sušení. Tento praktický prvek usnadňuje udržování matrace v čistotě a hygienickém stavu.

Popis materiálů v matraci

Kokos je materiál šetrný k životnímu prostředí, který má baktericidní vlastnosti. Vysoká poréznost plniva zaručuje dobrou ventilaci produktu.

Latex je přírodní materiál získávaný z mízy kaučukovníku (hevea). Je to jeden z nejlepších materiálů pro výrobu pohodlných ortopedických matrací. Latexové produkty poskytují anatomicky správnou podporu během spánku.

Polyuretanová pěna (PPU, pěna) je elastický, měkký materiál s porézní strukturou obsahující mnoho drobných dutinek vyplněných vzduchem. PPU se používá jako plnivo, které podporuje a změkčuje a také dodává výrobkům pružnost.

Sada matrací PREMIUM PLUS

Náplň: 2 cm kokos, 3 cm PPU, 2 cm latex

Rozměry kulaté matrace: 72*72*7 cm

Rozměry oválné matrace: 122*72*7 cm