Ujistěte se, že Vaše dítě bude spát v postýlce s nejvyšší možnou kvalitou, a to s našimi matracemi do rostoucích postýlek Royal Sleep. Naše matrace jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a bezpečí pro Vaše miminko.

V naší nabídce máme sady matrací, transformační matrace, oválné i kulaté matrace, které se dokonale hodí do našich rostoucích postýlek 9v1 a rostoucích postýlek 7v1. Naše matrace jsou ortopedické (zajistí rovnoměrné rozložení zátěže na páteř), bezpružinové a mají dvě strany tuhosti, takže můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje Vašemu dítěti. Díky kokosovému vláknu a vysoké pórovitosti polyuretanové pěny jsou naše matrace dobře větrané a zajišťují tak zdravé prostředí pro spánek Vašeho dítěte.

Nezapomeňte také na naše sady matrací, které obsahují transformační matraci 2v1, která roste společně s Vaším dítětem, stejně jako set prostěradel. S našimi matracemi do rostoucích postýlek Royal Sleep se Vaše dítě bude cítit jako v bavlnce a bude mít krásné a zdravé prostředí pro spánek.