Kulatá matrace PREMIUM

Kruhová ortopedická bezpružinová matrace kombinované tuhosti zajistí rovnoměrné rozložení zátěže na páteř a dopřeje vám klidný a zdravý spánek. Vhodné pro postýlky Royal Sleep 7v1 a 9v1.

2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 21747
Kulatá matrace PREMIUM
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Rychle doručení
Rychle doručení
skladové produkty vám rychle doručíme

Detailní popis produktu

Kruhová ortopedická bezpružinová matrace kombinované tuhosti zajistí rovnoměrné rozložení zátěže na páteř a dopřeje vám klidný a zdravý spánek. Vhodné pro postýlky Royal Sleep 7v1 a 9v1. Kulaté pro korbičku od 0 do 4-6 měsíců.

Kokos je materiál šetrný k životnímu prostředí, který má baktericidní vlastnosti. Vysoká pórovitost tohoto plniva zaručuje dobrou ventilaci matrace. Taková dětská matrace zajistí rovnoměrné rozložení zátěže na páteř a poskytne klidný spánek.
Latex je přírodní materiál získávaný z mízy kaučukovníku (hevea). Je považován za jeden z nejlepších materiálů pro výrobu pohodlných ortopedických matrací. Latexové matrace poskytují vynikající a hlavně anatomicky přirozenou podporu během spánku.

Optimální tloušťka matrace je 7 cm, (3 cm kokosové vlákno a 4 cm latex). Má dvě strany tuhosti, lze kombinovat podle váhy a věku miminka. Snímatelné potahy pro rychlé praní a sušení.

Rozměry kulaté matrace: 72*72*7 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Rostoucí postýlky
Záruka: 2 roky