Když se rozhodujete pro klasickou postýlku Royal Sleep Classic, nezapomeňte si přidat i doplňky, které uživitelský komfort postýlky ještě zvýší. Mezi takové doplňky patří i kyvadlo, které umožní snadné podélné nebo příčné houpání miminka.

Kyvadlo pod dětskou postýlku je ideální pro novorozence a kojence, kteří milují houpání, ať už se jedná o usínání, nebo relaxaci. Kyvadlo je vyrobeno z kvalitního bukového dřeva a snadno se uchytí pod postýlku. Díky přesnému zpracování a použití kvalitních materiálů je kyvadlo bezpečné, stabilní a spolehlivé.

Kyvadlo lze snadno a rychle připevnit pod postýlku pomocí speciálních držáků, které jsou součástí balení. Kyvadlo pak poskytuje jemné, příjemné a bezpečné houpání pro vaše miminko, které mu pomůže zklidnit se, uvolnit se a rychle usnout. A pokud už miminko není tak malé, jednoduše se kyvadlo snadno odstraní.

Kyvadlo pod postýlku je skvělým doplňkem pro klasickou postýlku Royal Sleep Classic a pomůže vám a Vašemu miminku si užít klidné a pohodové spaní.