Poznejte nás blíže aneb krátce "O nás"

 

IMG_5353

 

Tak to jsme my Adéla a Honza. S námi se radíte, komunikujete a vybíráte Mimouškovi věcičky. Náš hlavní mini boss firmy a zakladatel ryze české úspěšné značky Mimoušek ještě při focení této fotografie v roce 2019 nevykoukl na svět. Avšak již v této době se nám v hlavách rodil nápad, takové vnitřní vnuknutí věnovat se něčemu, co má smysl a točí se kolem dětského, vlastně spíše světa miminek, kterému jsme teprve postupně přicházeli na kloub.

Nehledejte v příběhu zrodu naší značky nic neobvyklého nebo mimořádně překvapivého. Každému nastávajícímu rodiči se přetočí svět a najednou je vše zcela jinak, myšlení se ubírá úplně jiným směrem než dříve a pokud máte podnikatelského ducha, nápad na vlastní značku je na světě. 

Ono vymyslet nebo představit si nějaký dobrý nápad není složité, realizovat ho a splnit si svůj sen už je cesta poněkud těžší a i my jsme si prošli poměrně složitou cestou, než jsme přišli na to, co vlastně chceme dělat, co nás baví a naplňuje. Od návštěvy prvních šicích kurzů a zakoupení vůbec našeho prvního šicího stroje uběhl již nějaký čas a dnes vám můžeme nabídnout prémiové produkty, které maminkám, tatínkům a ratolestem dělají radost a pomáhají. Nejvíce pyšní jsme na naše kojící polštáře, které jste si velmi oblíbili a jsme vám za to velmi vděční. Díky vám jsme se stali jedničkou v České republice a stále pro vás vymýšlíme a navrhujeme nové designy, tvary, barvy, kombinace nejen těhotenských polštářů, ale i dalších produktů jako například zimní fusaky, které jsou ojedinělé, námi vymyšlené zcela od základu a dnes patří mezi špičku mezi značkovými fusaky. Chceme také podporovat vaše drobné šicí dobrodružství, proto jsme se vám rozhodli nabídnout v metráži látky nejen dětských vzorů, ale i další se kterými sami pracujeme.

 

No a toto je náš Mimoušek, jmenuje se Jon. Jednou to třeba bude on, kdo nás nahradí a bude pokračovat v naší práci. Zatím pro vás testuje všechny naše výrobky, které rostou s ním. Je to náš mini boss. Protože pouze on nám řídí čas a vše se točí okolo něj...jak jinak že? :)

eZy Watermark_20-09-2019_19-55-09

 

Děkujeme za vaši podporu a že si vážíte naší práce...

IMG_4035